Internetiniai bankai

Internetiniai bankai leidžianti greitai, saugiai ir anonimiškai vykdyti apmokėjimą internetu. Kai naudojatės internetinio banko mokėjimo paslauga, pervedate pinigus į elektroninę sąskaitą ir mokėjimus atliekate ne tiesiogiai, o būtent per šią sąskaitą. Tokiu būdu Jūsų kreditinės kortelės ar banko sąskaitos informacija niekuomet nepasiekia galutinio gavėjo.

AlertPay

Tai daugelio PPC programų naudojama mokėjimų sistema, alternatyva EBay aukcionuose paplitusiai PayPal mokėjimų sistemai ir daugeliu atveju yra pranašesnė kadangi tai pačiai sąskaitai galima naudoti kelis el. pašto adresus, galima persivesti pinigus iš EGold sąskaitos, priimti ir atlikti mokėjimus internetu.
Nemokamai užsiregistruoti AlertPay sąskaitą tereikia nurodyti el. paštą, vardą ir pavardę.
Vėliau tapatybės ir adreso patvirtinimui, paštu ar el. paštu, reikės nusiųsti asmens dokumento su nuotrauką kopija ir adresą patvirtinančio dokumento kopiją (telefono ar kitokia sąskaitą su jūsų adresu)

PayPal

Sign up for PayPal and start accepting credit 
card payments instantly.

Norėdami užsiregistruoti Paypal.com sistemoje, papildykite virtualios kortelės sąskaitą papildykite bent 10 lt. Paypal.com sistemoje suveskite kontaktinę informaciją taip, kad ji sutaptų su jūsų lietuvos banke esančiais duomenimis. Paypal nuskaičiuos nuo jūsų kortelės 1.50Euro (kuriuos jums gražins kai apmokėsite savo pirmą pirkinį). Jums reikės Paypal pranešti 4 skaičius (Expended Use Number). Jūs juos pamatysite jūsų kortelės bankiniame išraše. Išrašą galite iš karto pažiūrėti prisijungę elektroninės bankininkystės sistemoje, jeigu ja naudojatės. Jei ne - nueiti į banką ir paprašyti jūsų kortelės atliktų operacijų išrašo. Jūsų keturženklis skaičius bus atspausdintas šalia 1.50Euro:
1234PAYPAL--*EXPUSE, 456785646354, GB ( -1,50 EUR ) Šiuo atveju nurodyti reikėtų 1234.

E-gold

E-gold, tai mokėjimo sistema, leidžianti greitai, saugiai ir anonimiškai vykdyti apmokėjimą internetu.Kaip ir valiuta naudojami brangiųjų metalų ekvivalentai (auksas, sidabras, platina, paladijus). Dažniausiai naudojamas auksas. Visos operacijos sistemoje užtikrintos atitinkamu metalu, deponuotu viename iš Kanados bankų.
E-Gold ledžia vykdyti apmokėjimus ir priimti mokėjimus be sumos apribojimų, dirbti su visomis pagrindinemis valiutomis, momentaliai vykdyti mokėjimus. Už visas operacijas, vykdomas sistemos viduje, iš gavėjo sąskaitos nuskaitomi komisiniai, priklausantys nuo pervedimo sumos. Atidaryti sąskaitą sistemoje galima nemokamai.

Moneybookers

Internetinė mokėjimų sąskaitai papildyti ar nuo jos nuimti pinigus galima naudoti banko sąskaita ar kreditinę kortelę. Mokesčiai : 1% nuo pervedamos sumos (max 0.5 EUR). Pervedimo patvirtinimui reiks naudoti gimimo datą. Mokėjimus galima atlikti ir telefonu, gauti SMS apie pervestus pinigus, siųsti ir priimti Fax'sus.

Internetinės pinigų keityklos :

www.GOLDUX.com - Buy & Sell E-gold

Internetinė pinigų keitykla, kurioje galima atlikti pinigų keitimus tarp E-Gold, PayPal ir Banko sąskaitos. Mokesčiai už pinigų pervedimus:
Banko sąskaita -> E-Gold 4,9% + 2EUR, Banko sąskaita -> PayPal 2,9% + 2EUR, E-Gold -> Banko sąskaita 1,9% + 2EUR, E-Gold -> PayPal 1,9% + 2EUR

VMZ.LT

Lietuviška pinigų keitikla. Tarifai

Nuorodos: