Kaip uždirbti daugiau ?

Norint greičiau ir daugiau uždirbti iš PPC programų, reikėtų pritraukti kuo daugiau žmonių, kad jie registruotūsi Jūsų nurodytomis nuorodomis, tai atneš Jums papildomai 10-100% užsiregistravusio žmogaus uždarbio. Kai kuriose programose ( AdverBux, ) reklamai galima naudoti uždirbtus pinigus, tereikia įrašyti pasirinktą "referral" nuorodą ir palaukti kol patvirtins. Bet geriau sukurti savo puslapį ir tokiu būdu reklamuoti iškarto visas savo "referral" nuorodas vienu metu. Tada padidėja galimybė, kad daugiau žmonių prisijungs per kurią nors nuorodą ir reklamos išlaidos žymiai sumažėja.
Nemokamų programų WEB puslapių kūrimui rasite čia.
Na o jei nemokate ar nenorite gaišti laiko puslapio kūrimui, spauskite PAGALBA , kur rasite jau sukurtų puslapių.

"Manual Traffic" programos

Uždirbti internete ir pritraukti lankytojų į savo puslapį galima ir naudojantis "Manual Traffic" programomis. Veikimas panašus kaip ir programų mokančiu už paspaudimus: reikia peržiūrėti puslapį 10-30 sekundžių tik už tai Jūs gaunate taškus, kuriuos vėliau galima panaudoti savo puslapio reklamai internete ar iškeisti į pinigus. Mokama gerokai mažiau, bet neribojama kiek puslapių peržiūrėti. Kuo daugiau puslapių peržiūrėsite, tuo daugiau taškų surinksite ir gausite premijų o vėliau visą tai galima iškeisti į lakytojus savo puslapiams ar parduoti.
Visi užsiregistrave šiame puslapyje esančiomis nuorodomis turės galimybe bendradarbiauti ir parduoti pas mus savo surinktus taškus.
Rinkti "Manual Traffic" taškus galima ir PPC programose AdverBux ir Clicksia.

 
  

Nuorodos: